Najważniejsze zagadnienia
przystępnie i praktycznie

E-szkolenie, poziom podstawowy - w pigułce

Szkolenie przygotowane z myślą o osobach mających styczność z przetwarzaniem danych osobowych w podstawowym zakresie. Odpowiednie dla m.in. pracowników ochrony, sprzedawców, telemarketerów, pracowników infolinii, obsługi recepcji lub kasjerów bankowych.

Celem szkolenia jest przybliżenie podstawowych informacji niezbędnych do bezpiecznego i zgodnego z prawem przetwarzania danych osobowych, zwłaszcza przy uwzględnieniu zmian, jakie w tej dziedzinie przyniosło europejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO).

Demo Kup Zapytaj o ofertę

Szkolenie obejmuje:

Test zdobytej wiedzy

Z e-szkolenia “w pigułce” skorzystali m.in.:

Upusty cenowe zostaną automatycznie naliczone

  1. Zakup od 5 do 20 szt. - 10%
  2. Zakup od 21 do 50 szt. - 15%
  3. Rabat powyżej 50 szt. negocjowany jest indywidualnie.

Wersja dedykowana

Na podstawie uzyskanych przez Państwa informacji nasi eksperci mogą przygotować dedykowane e-Szkolenie, a następnie zaimplementować je do naszej platformy e-learningowej
(zintegrowanej z aplikacją ODO Nawigator), lub przekazać je Państwu w formie paczki SCORM.

Kup teraz

Marcin Kuźniak Dodatkowych informacji udzieli Marcin Kuźniak
Doradca ds. ochrony danych

tel. 22 740 99 96
kom. 690 957 665
oferty@odo24.pl

Nasza platforma

szkoleń e-learningowych jest zintegrowana z aplikacją ODO Nawigator, służącą do zarządzania systemem ochrony danych osobowych. Dzięki tej integracji uzyskujemy wyjątkowo wydajny mechanizm przydzielania szkoleń poszczególnym pracownikom, weryfikację zdawalności testu, oraz automatyczne rozsyłanie zaświadczeń o ukończeniu szkolenia, a także nadawanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych za pomocą przysłowiowego „jednego kliknięcia”.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie (nr 2.14/00086/2014).