Zapraszamy do strefy RODO - prezentujemy najważniejsze zmiany i nowości Więcej

Pomagamy chronić dane osobowe

Kilka słów o firmie ODO 24

Kim jesteśmy?

ODO 24 to firma, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawiamy na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz na trwałe relacje z naszymi klientami – budujemy je w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie.

Nasz zespół to ludzie z pasją. Lubimy to, czym się zajmujemy, dzięki czemu praca daje nam dużo satysfakcji. Doświadczenie zdobywaliśmy w międzynarodowych korporacjach, polskich grupach kapitałowych, oraz w sektorze publicznym. Współpracujemy z uznanymi ekspertami z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Co robimy?

Pomagamy naszym klientom chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą. Dostarczamy nowoczesne, elastyczne i kompleksowe rozwiązania pomagające zapewnić zgodność z ustawą o ochronie danych osobowych.

Każdy, kto odwiedzi naszą stronę internetową może pobrać bezpłatny poradnik, który w przystępny i rzeczowy sposób wyjaśnia skomplikowane zagadnienia prawne i informatyczne związane z ochroną danych osobowych. Dzięki niemu przekazujemy wiedzę, która pozwala zrozumieć podstawy ochrony danych osobowych oraz kwestie dotyczące rejestracji zbiorów w GIODO – Poradnik ODO.

Stworzyliśmy bezpłatną aplikację ABIeye (dostępną przez internet), która umożliwia sprawne zarządzanie systemem ochrony danych osobowych. ABIeye to skuteczne narzędzie zarówno dla podmiotów prywatnych jak i publicznych, małych firm oraz korporacji.

Posiadamy własną, zintegrowaną z aplikacją ABIeye, platformę szkoleń e-learning-owych, umożliwiającą szkolenia (również okresowe) z ochrony danych osobowych wszystkich pracowników, nawet w dużych i bardzo dużych organizacjach.

Swoją działalność dedykujemy wszystkim tym, którzy chcą poznać, zrozumieć i wdrożyć zasady ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji.

O nas