Promocja na szkolenia otwarte   Więcej        

Pomagamy chronić dane osobowe

Kilka słów o firmie ODO 24

ODO 24 to firma, oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawiamy na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz na trwałe relacje z naszymi klientami – budujemy je w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie.

Nasz zespół to ludzie z pasją. Lubimy to, czym się zajmujemy, dzięki czemu praca daje nam dużo satysfakcji.

Doświadczenie zdobywaliśmy w międzynarodowych korporacjach, polskich grupach kapitałowych, oraz w sektorze publicznym.

Współpracujemy z uznanymi ekspertami z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

Co robimy?

Pomagamy naszym klientom chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą. Dostarczamy nowoczesne, elastyczne i kompleksowe rozwiązania pomagające zapewnić zgodność z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Każdy, kto odwiedzi naszą stronę internetową może pobrać bezpłatny poradnik, który w zwięzłej i przystępnej formie udziela polskim przedsiębiorcom podstawowych informacji o stosowaniu przepisów dotyczących ochrony danych osobowych - "Jak przetwarzać dane osobowe - RODO poradnik dla przedsiębiorców.

Stworzyliśmy aplikację ODO Nawigator. (dostępną przez internet), która umożliwia sprawne zarządzanie systemem ochrony danych osobowych. to skuteczne narzędzie zarówno dla podmiotów prywatnych jak i publicznych, małych firm oraz korporacji.

Posiadamy własną, zintegrowaną z aplikacją ODO Nawigator, platformę szkoleń e-learning-owych, umożliwiającą szkolenia (również okresowe) z ochrony danych osobowych wszystkich pracowników, nawet w dużych i bardzo dużych organizacjach.

Swoją działalność dedykujemy wszystkim tym, którzy chcą poznać, zrozumieć i wdrożyć zasady ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji.

O nas