ODO 24 Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki

Zostaliśmy pierwszym w województwie mazowieckim Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki. Ze względu na lokalizację naszej siedziby zdecydowaliśmy się na rejon Warszawa-Grochów.

Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki może zostać każda osoba prywatna lub firma, która chce stać się liderem zmiany w lokalnej społeczności. Wystarczy wybrać jednej z rejonów, w których obecna jest Szlachetna Paczka lub Akademia Przyszłości i zdecydować się na inwestycję w jego rozwój i funkcjonowanie.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a czasem również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają również sygnał, że nie są same. Szlachetna Paczka daje zaangażowanym osobom poczucie jedności, która jest budowana na indywidualności i otwartości na drugiego człowieka.

W tym roku Szlachetna Paczka działa w 620 rejonach w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu swoich Inwestorów, jej projekty docierają z realną i, co ważne, mądrą pomocą do konkretnych, najbardziej potrzebujących osób. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tak genialnej inicjatywie!

Więcej o tym, kim jest Inwestor Społeczny i jak nim zostać możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Zachęcamy do dołączenia do tej mądrej idei pomagania. Naprawdę warto!

-
Udostępnij na: -

Najpopularniejsze

Najnowsze


Maciej Kaczmarski
30 września 2015

Zapisz się na biuletyn

  • Najważniejsze informacje
  • Nowości, narzędzia, gratisy
  • Raz w miesiącu