RODO Migawki
bezpłatny e-learning dla pracowników

RODO migawki to cykl mikroszkoleń, których celem jest przybliżenie wybranych obszarów dotyczących procedur i przepisów w zakresie ochrony danych osobowych. Cykl kierujemy do wszystkich pracowników przetwarzających dane osobowe w ramach codziennych obowiązków.

Chcesz bezpłatnie przeszkolić pracowników? Nic prostszego - skopiuj i prześlij im poniższe linki.

Zasady bezpiecznej pracy zdalnej

Zasady bezpiecznej
pracy zdalnej

Jak bezpiecznie wykonywać pracę poza siedzibą pracodawcy minimalizując ryzyka związane z: ograniczoną infrastrukturą, domownikami i najbliższego otoczeniem.

Rozpocznij

Link dla pracowników: https://odonawigator.pl/rodo-migawka-zasady-bezpiecznej-pracy-zdalnej

Zasady ochrony informacji

Zasady ochrony
informacji

Jak w prosty sposób podnieść poziom bezpieczeństwa danych w organizacji poprzez wyeliminowanie najpopularniejszych błędów popełnianych przez pracowników.

Rozpocznij

Link dla pracowników: https://odonawigator.pl/rodo-migawka-zasady-ochrony-informacji

Raportowanie naruszeń

Raportowanie
naruszeń

Czym jest naruszenie ochrony danych osobowych, co zrobić gdy do niego dojdzie, z jakimi konsekwencjami musi się liczyć organizacja w sytuacji wystąpienia naruszenia ochrony danych.

Rozpocznij

Link dla pracowników https://odonawigator.pl/rodo-migawka-raportowanie-naruszen

Ustawa DODO

Ustawa
DODO

Czyli ochrona danych osobowych w Policji, sądach, Służbie Więziennej, Lasach Państwowych i innych organach zobowiązanych do stosowania ustawy w związku ze zwalczaniem przestępczości.

Rozpocznij

Link dla pracowników: https://odonawigator.pl/rodo-migawka-ustawa-dodo

E-SZKOLENIA

RODO interaktywnie i praktycznie

Wybierz jedno z 3 gotowych szkoleń e-learningowych lub zamów wersję dedykowaną,
dopasowaną w 100% do specyfiki Waszej organizacji.

Cezary Lutyński
Doradca ds. ochrony danych
Marcin Kuźniak
Doradca ds. ochrony danych
ZOBACZ WIĘCEJ
Tomasz Ochocki
Tomasz Ochocki
Kierownik zespołu merytorycznego.
Ekspert ds. ochrony danych.
Audytor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO/IEC 27001:2013), zarządzania ciągłością działania (ISO 22301) oraz audytor wewnętrzny ISO/IEC 27701. Ukończył podyplomowe studia z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych oraz analizy bezpieczeństwa i zagrożeń terrorystycznych.

Autor oraz prelegent dedykowanych szkoleń pracowniczych z zakresu bezpieczeństwa informacji.

Współautor opracowania: "RODO Nawigator", "DODO Nawigator" oraz książki: "Ustawa o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości. Komentarz".

Adw. Łukasz Pociecha
Adw. Łukasz Pociecha
Ekspert ds. ochrony danych.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami specjalizującymi się w obsłudze przedsiębiorców, w tym klientów korporacyjnych. Audytor wiodący ISO/IEC 27001.

Do jego kompetencji należy kompleksowa obsługa klientów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, w tym m.in.: sporządzenie opinii prawnych i umów, prowadzenie szkoleń oraz przeprowadzanie audytów. Posiada aktualny certyfikat metodyki zarządzania projektami PRINCE2.

Współautor książki: "Ustawa o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości. Komentarz".

Barbara Matasek
Barbara Matasek
Ekspert ds. ochrony danych
Doktorant w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Odpowiada za przeprowadzanie audytów, przygotowanie dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych oraz doradztwo prawne.

Swoje zainteresowania skupia wokół prawa handlowego i prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących ochrony danych osobowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych oraz jako asystent sędziego.

Współautorka poradnika: "Jak przygotować się do kontroli".