porady prawne i informatyczne

Bezpłatne porady
prawne i informatyczne
z zakresu ochrony danych osobowych

Odpowiedzi na wszystkie pytania opracowywane są przez doświadczonych praktyków. W przypadku pytań, na które odpowiedź jest bardzo pracochłonna lub wielu pytań kierowanych od jednego podmiotu lub osoby, niebędących klientem ODO 24 sp. z o.o., zamiast odpowiedzi przygotujemy jej wycenę lub złożymy ofertę współpracy.

ODO 24 sp. z o.o. oświadcza że wszelkie informacje otrzymane w ramach świadczonych usług są objęte tajemnicą przedsiębiorstwa zgodnie z Art. 11 Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

1 Wybierz adresata pytania

2 Wpisz treść pytania

3 Wpisz dane kontaktowe

Bezpłatną odpowiedź lub wycenę otrzymasz w ciągu około 48 godz.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ODO 24 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-812) przy ul. Kamionkowskiej 45. Przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu jest niezbędne w celu świadczenia usługi na zasadach określonych w Regulaminie ŚUDE. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych. Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Bieżące wsparcie

Wdrożenie RODO Oferowana przez nas usługa stanowi merytoryczną pomoc dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych.

Więcej

Szkolenia otwarte
zamknięte, e-learning

Szkolenia otwarte Szkolenia to dla nas o wiele więcej niż proste przekazanie informacji. Uczestników traktujemy po partnersku wiedząc, że wkrótce mogą chronić również nasze dane osobowe.

Więcej