Informacje prasowe

2018-11-22

Nowe technologie a ochrona danych w firmach

Systemy ochrony danych w przedsiębiorstwach stale narażone są na cyberataki. Nieustanny i dynamiczny rozwój nowych technologii utrudnia jednak utworzenie jednolitego katalogu adekwatnych zabezpieczeń. Jedną z kwestii budzących obecnie najwięcej wątpliwości stanowi przechowywanie danych w chmurze lub na zewnętrznych serwerach, jak również instalowanie firmowego oprogramowania na telefonach i tabletach. Ekspert ODO 24 wskazuje, jak w prosty sposób można zapewnić informacjom ochronę w cyfrowej rzeczywistości.

2018-10-26

RODO może sparaliżować wybory samorządowe?

Już 21 października wybierzemy przyszłych włodarzy naszych miast i wsi. Warto wiedzieć, że zarówno administracja, jak i komitety wyborcze zobowiązane są do stosowania przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Co oznacza to w praktyce? Czy zbliżające się głosowanie będzie inne niż te do tej pory?

My w mediach

2015-11-09 | Polska The Times

Wywiad z Maciejem Kaczmarskim, prezesem ODO 24

O sposobach ochrony danych osobowych z Maciejem Kaczmarskim, prezesem ODO 24, rozmawia red. Zbigniew Biskupski.

2015-11-02 | gazetaprawna.pl

Branża call center w niepewności. Telefon z pytaniem o zgodę łamie prawo?

UKE wraz z UOKiK jeszcze raz przeanalizują, czy sam telefon z pytaniem o zgodę na przekaz marketingowy łamie prawo. Wielu prawników jest bowiem odmiennego zdania.

Do pobrania

Logo ODO 24

Administratorem Twoich danych jest ODO 24 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-812) przy ul. Kamionkowskiej 45. Twoje dane są przetwarzane w celu świadczenia usługi biuletyn informacyjny na zasadach określonych w Regulaminie ŚUDE. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.
Potwierdź swój adres e-mail
Wejdź na swoją skrzynkę pocztową, otwórz wiadomość od ODO 24 i potwierdź adres e-mail, klikając w link.
Jeżeli nie znajdziesz naszej wiadomości - sprawdź w folderze SPAM. Aby w przyszłości to się nie powtórzyło oznacz wiadomość jako pożądaną (klikniknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Oznacz jako wiadomość pożądaną").
Odbierz bezpłatny pakiet 4 poradników
i 4 szkoleń e-learningowych RODO
4x4 - Odbierz bezpłatny pakiet 4 poradników i 4 szkoleń RODO
Administratorem Twoich danych jest ODO 24 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-812) przy ul. Kamionkowskiej 45. Twoje dane są przetwarzane w celu świadczenia usługi biuletyn informacyjny na zasadach określonych w Regulaminie ŚUDE. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.
Administratorem Twoich danych jest ODO 24 sp. z o. o. >>>