„Nasi pracownicy nie trzymają haseł pod klawiaturą"
Jesteś tego pewien?
Zapraszamy już 16-17 kwietnia 2019 do Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnego w Falentach na jedną z największych konferencji na temat ochrony danych osobowych. Podczas wydarzenia przedstawiciel naszej firmy – Tomasz Ochocki, ekspert ds. ochrony danych – będzie prowadzić sesję roundtables na temat zarządzania naruszeniami ochrony danych.
Wszelkie instytucje finansowe są obecnie skarbnicą poufnych informacji na temat swoich klientów. Zakres danych, którymi dysponują pozwala następnie wykorzystywać je np. dla celów statystycznych. Zakres danych osobowych niezbędnych w ujęciu banku do oceny zdolności kredytowej czy analizy ryzyka kredytowego obejmuje m.in. imię i nazwisko, nazwisko rodowe, imiona rodziców, datę i miejsce urodzenia czy adres zamieszkania.
Zapewne wizyta w jakimkolwiek centrum handlowym w ostatni weekend przed świętami będzie dużym wyzwaniem. W Bezpiecznej Jedynce radzimy, o czym należy pamiętać, aby ten czas nie kosztował nas mnóstwa nerwów.
W kwestii ochrony danych osobowych i przestrzegania RODO, praca zdalna niesie ze sobą nowe wyzwania. Jak ustrzec się przed ewentualnymi błędami pracowników? - Systematycznie szkolić - odpowiadają eksperci.
„Nasi pracownicy nie trzymają haseł pod klawiaturą"
Jesteś tego pewien?
Potwierdź adres e-mail i pobierz przewodnik
Kliknij w link w e-mailu – od razu pobierzesz przewodnik
„Jak skutecznie wdrożyć NIS2".
Nie widzisz wiadomości? Sprawdź folder SPAM i oznacz ją jako wiadomość pożądaną.
Zapisz się na biuletyn ODO 24
Biuletyn z nowościami z obszaru ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji wysyłamy raz w miesiącu.
Potwierdź swój adres e-mail
Kliknij w link w e-mailu – od razu pobierzesz przewodnik „Jak skutecznie wdrożyć NIS2". Nie widzisz wiadomości? Sprawdź folder SPAM i oznacz ją jako wiadomość pożądaną.