Informacje prasowe

2019-08-21

Już po raz szósty, firmy technologiczne przystąpią do wielkiej rywalizacji o miano Lidera IT.

Kolejna edycja Konkursu, będzie podsumowaniem dokonań całej branży technologicznej w bieżącym roku. Konkurs Liderzy IT, to jedna z nielicznych inicjatyw w Polsce, skierowana do producentów i dystrybutorów branży IT. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie firm z branży ICT, oferujących najbardziej innowacyjne i efektywne produkty, usługi oraz rozwiązania informatyczne na polskiej arenie IT.

2019-08-21

VII Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom i wyprzedź konkurencję!

IT Future Expo to VII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia silnych relacji biznesowych oraz platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. 16h merytoryki oraz wystąpienia najlepszych speakerów, pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów i gotowych rozwiązań na rozwój Twojej firmy.

My w mediach

2019-07-16

Państwo ściga złodziei tożsamości

Zaostrzone przepisy, które właśnie wchodzą w życie, mają utrudnić m.in. wyłudzenie kredytu na cudzy dowód osobisty. Od 12 lipca obowiązują zaostrzone przepisy ustawy o dokumentach publicznych. Mają one sprawić, że z rynku znikną firmy, które tworzą repliki dokumentów tożsamości, a następnie sprzedają je na rynku — ich działalność będzie traktowana jako przestępcza, więc będą ścigane z mocy prawa. To inicjatywa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. W walkę z oszustwami włączyło się również Ministerstwo Cyfryzacji.

2019-06-28

RODO: zmiany dla mikroprzedsiębiorców i dużych firm

Nowe przepisy wdrażające RODO w aż 162 ustawach doprecyzowały, a niekiedy dodały nowe wymogi związane z ochroną danych osobowych. Dla przedsiębiorców oznacza to przede wszystkim konieczność zastosowania wysokich standardów przy odbieraniu zgód marketingowych, a dla mikroprzedsiębiorców – częściową możliwość uniknięcia aktywnego spełniania obowiązku informacyjnego.

O nas